همه ما در اولین سالهای زندگی بدون هیچ دانش و مهارتی از دستور زبان موفق شدیم زبان مادری رو یاد بگیریم و به سادگی صحبتش کنیم، این اتفاق حتی برای افراد با اختلالات ژنتیکی هم افتاده! پس چه اتفاقی میافته که همین آدمها موفق به یادگیری زبان جدید در سنین بالاتر نمیشیم؟! اگه شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستی با ادامه این مطلب همراه شو.

وقتی اولین سالهای زندگیمون رو میگذروندیم تنها روش ما برای یادگیری زبان چی بود؟ کاملا درسته، گوش دادن به داستان ها! داستان هایی که یا در اطراف ما اتفاق می افتادن یا شب ها قبل از خواب مادرمون یا یکی دیگه از اعضای خانواده برامون تعریف میکردن. ما در قالب داستان ها آواها، تلفظ، ساختار زبان، لغات جدید و حتی دستور زبان رو یاد گرفتیم، شاید امروز براتون جالب باشه اما به خاطر بیارید که تا سن 12 13 سالگی بدون هیچ دانشی از دستور زبان، فارسی رو ساده و روان صحبت میکردیم و از همه زمانهای فعلی هم استفاده میکردیم، آیا این مهارت رو در همون سال های اول زندگی داشتیم و الان از بین رفته؟ این اتفاق چطور میتونه امروز هم برای ما تکرار بشه؟

در دوره 7 راز یادگیری زبان جدید پاسخ این سوال رو میگیرید و متوجه میشید چه تکنیک هایی وجود داره تا در 3 ماه زبان جدید رو کاملا متوجه بشید و در کمتر از 6 ماه اون رو خیلی روان صحبت کنید.